SZYBKI KONTAKT

Centrum Zdrowia MEDYCYNA

ul. Komisji Edukacji Narodowej 50/U4
15-687 Białystok

Rejestracja przychodni:
tel. 85/ 662-91-99, 85/ 664-19-02
tel.kom. 600 744 005, 606 859 659
tel.kom. 600 003 262
fax. 85/ 662-91-95

ul. Mickiewicza 39/U7
15-687 Białystok

Rejestracja przychodni:

tel. 85/ 679-51-99
tel.kom. 669 102 080

ul. Tysiąclecia P.P. 10
15-111 Białystok

Rejestracja przychodni:

tel85/ 831-15-88
tel.kom. 604 200 481

 

 

 

PARTNERZY

Z OSTATNIEJ CHWILI

DLA PODRÓŻUJĄCYCH

baner szczepienia

POZOSTAŁE

NASZA GALERIA

REHABILITACJA PARTNERSKA

OPINIE O LEKARZACH

stomatologia_baner.jpg

 

Dermatologia (również estetyczna)  jest stosunkowo nową dziedziną wiedzy zajmującą się szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną i promowaniem zdrowego stylu życia. We Francji nazywana jest nawet „medycyną dobrego samopoczucia”. Głównym obszarem zainteresowania jest więc propagowanie zdrowego sposobu odżywiania, opóźnianie efektów starzenia organizmu, usuwanie widocznych skutków starzenia się skóry, zapobieganie chorobom skóry i ich leczeniem a także zapobieganie wadliwym postawom ciała i propagowanie sportowego trybu życia. Tym samym medycyna estetyczna skupia wokół siebie lekarzy różnych specjalności, dzięki którym pacjent może być leczony kompleksowo, odzyskując dobre samopoczucie i siły witalne.

Centrum Zdrowia MEDYCYNA w Białymstoku zapewnia pełną i efektywną opiekę w zakresie dermatologii. Zabiegi w naszym gabinecie dobierane są przez lekarza, indywidualnie dla każdego pacjenta, po wnikliwie przeprowadzonej analizie i diagnozie określającej jego potrzeby medyczne. Lekarz ustala także profesjonalną pielęgnację oraz przedstawia propozycje innych zabiegów wspomagających.

Nasi lekarze dermatolodzy stanowią zgrany zespół specjalistów wykonujących zabiegi z największą dbałością, nade wszystko kierując się komfortem Pacjenta.

Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatologii poczynając od peelingów chemicznych, poprzez Botox, mezoterapię czy kondycjonowanie skóry oraz wypełnianie zmarszczek i najnowocześniejsze zabiegi laserowe. Mamy znakomite efekty w zakresie leczenia potrzeb skóry metodą mikodermabrazji oraz leczenia przebarwień z zastosowaniem Cosmelanu.

Od niedawna korzystamy z jednego z najlepszych systemów laserowych na świecie: Alma HARMONY z głowicami: Er:YAG 2940nm FRAXEL i Nd:YAG 1064nm stosując nową, bezbolesną i przełomową technologię w walce ze starzeniem skóry, zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami i rozstępami.

 

 Zespół lekarzy dermatologów:

 

 

Dr n. med. Tomasz Pniewski - specjalista dermatolog, adiunkt w Warszawskiej Akademii Medycznej w Klinice Dermatologii.

Dermatologią zajmuje się od kilkunastu lat (w tym kilkuletni staż w Stanach Zjednoczonych). Posiada ogromne doświadczenie w dermatologii zabiegowej. Specjalizuje się w zabiegach głębokiego złuszczania naskórka i zabiegach odmładzających, czyli zabiegami z zastosowaniem toksyny botulinowej i augmentacjach zmarszczek materiałami wypełniającymi.

Znany jest również wśród Pacjentek z perfekcyjnych zabiegów powiększania i modelowania ust.

Do grona jego wiernych Pacjentek należą m.in. znane osoby ze świata show biznesu.

Dr n. med. Małgorzata Jankowska - Janczyło - specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii.

Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. K. Dłuskiego na stanowisku  zastępcy. ordynatora oddziału.

Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci, szczególnie trądziku pospolitego, różowatego, łojotoku, łysienia, przebarwień i alergicznych chorób skóry, jak również głębokiego złuszczania naskórka - w tym z zastosowaniem technologii Alma HARMONY.

Dr Andrzej Klepacki - specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii.

Zatrudniony na stanowisku asystenta w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Główne zainteresowania to: chirurgia dermatologiczna i onkologia skóry (badanie znamion skóry). Specjalizuje się w chirurgii dermatologicznej, chirurgii paznokcia i usuwaniu zmian skórnych z zastosowaniem lasera CO2 oraz ocenie dermatoskopowej zmian barwnikowych skóry. Zanakomite rezultaty uzyskuje w zabiegach regeneracji przy zastosowaniu systemu Alma HARMONY

Dr n. med. Hanna Myśliwiec - specjalista dermatolog-wenerolog
Zatrudniona jako adiunkt w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, jest Prezesem Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz prowadzi szkolenia z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej w Centrum Szkoleniowym Fenice w Warszawie.

Zajmuje się leczeniem chorób skóry a także włosów i paznokci. Opiekuje się zarówno pacjentami dorosłymi i dziećmi. Specjalizuje się w zabiegach kompleksowego odmładzania skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz rąk stosując nowoczesne techniki (złuszczanie chemiczne - peelingi, mechaniczne - dermabrazja, injekcyjne, laserowe - w tym laser Alma Harmony). Usuwa lokalny nadmiar tkanki tłuszczowej przy zastosowaniu intralipoterapii.
 

INFORMACJE